Kategorie
Budowa

Sufity napinane i ciekawe oświetlenie

Sufity napinane to ciekawe rozwiązanie dekoracyjne, które coraz częściej można spotkać w nowoczesnych wnętrzach. Świetnie sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też we wnętrzach biurowych czy użyteczności publicznej.

Sufity napinane wykonane są z wysokiej jakości, trwałej i wytrzymałej folii PCV, którą naciąga się na specjalną konstrukcję zamocowaną na suficie. Dzięki temu można nieco obniżyć sufit we wnętrzu, które wydaje się za wysokie.

Sufit napinany warto połączyć z ciekawym oświetleniem

Sufit napinany doskonale sprawdza się również jako element nowoczesnego oświetlenia, szczególnie typu LED. Oświetlenie punktowe umieszczone w różnych miejscach na suficie tworzy ciekawe efekty dekoracyjne, a przy tym ładnie oświetla wnętrze. Jeszcze lepszy efekt uzyskamy, jeśli zdecydujemy się na sufit napinany wykonany z gładkiej, błyszczącej folii, która będzie ładnie odbijała światło. Wykonanie sufitu napinanego jest dosyć skomplikowane i wymaga fachowych umiejętności. Warto więc to zadanie powierzyć fachowcom, zamiast samodzielnie brać się za ten element aranżacji wnętrza.